دندانپزشکی اقساطی با همکارت

کارت اعتباری همکارت برای این کنار شماست که بتوانید هزینه های دندانپزشکی را به صورت اقساطی پرداخت کنید. این خدمات در مراکز منتخب همکارت ارائه می شود که تعرفه مشترکین همکارت با سایر مشتریان آن مرکز تفاوتی ندارد و مشترکین همکارت بدون پرداخت یک ریال و با استفاده از کارت اعتباری انفرادی همکارت خود پرداخت را انجام می دهند. بدین معنی که با اینکه هزینه های دندانپزشکی را به صورت اقساطی و ۱۲ ماهه پرداخت می کنید ولی مبلغ پرداختی یکی است. هدف همکارت ارائه خدمات با کیفیت و با اقساط بلند مدت است و به همین دلیل تعرفه داخلی که برای تمام مشتریان یکسان است مبنا قرار میگیرد. همشهریان برای دریافت کارت اقساطی دندانپزشکی، می توانند از وبسایت ثبت سفارش کنند. هم اکنون حدود ۳۰ مرکز دندانپزشکی در سطح استان های تهران، البرز، کاشان و… مشغول به خدمت رسانی هستند .

لیست مراکز همکارت

مشترکان علاوه بر دریافت خدمات دندانپزشکی اقساطی می توانند از سایر خدمات درمانی شامل خدمات زیبایی ، خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه ، فیزیوتراپی ، تصویر برداری هسته ای هم به صورت اقساطی استفاده کنند. برای خدماتی نظیر ارتودنسی و ایمپلنت اقساطی شدن هزینه بسیار کمک کننده است .

کارت تخفیفدندانپزشکی اقساطی شامل موارد زیر می شود :

  • خدمات ترمیمی شامل معاینه پرکردن و کشیدن دندان
  • خدمات اندو و عصب کشی
  • انواع جراحی دندان شامل جراحی دندان عقل و کشیدن ریشه باقی مانده
  • ارتودنسی دندان
  • خدمات پریو شامل جرمگیری ، افزایش طول تاج و غیره
  • پروتز دندان شامل دست دندان مصنوعی
  • خدمات دندانپزشکی اطفال
  • ایمپلنت دندان
  • لمنیت دندان و کامپوزیت دندان

خرید همکارت

با توجه به آمارهای ارائه شده و تجربه مشترکین همکارت، یک خانواده سه نفره در سال حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه ی دندانپزشکی و بیش از ۳۰ میلیون تومان هزینه درمان به صورت میانگین می کند. با فرض استفاده از دندانپزشکی اقساطی با ماهی کمتر از ۳ میلیون تومان تمام هزینه های درمان پوشش داده خواهد شد. با توجه به سایر تخفیف هایی که با همکارت می توانید استفاده کنید  (خرید پوشاک ، بیمه و سایر موارد درمانی ) هر خانواده سالانه می تواند به صورت میانگین از ۱۰ میلیون تومان بیشتر پس انداز کند.

برای مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال 140۱ و دریافت دندانپزشکی اقساطی، شما میتوانید با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید.

روش ثبت نام دندانپزشکی اقساطی

برای اطلاع بیشتر از روش های ثبت نام دندانپزشکی اقساطی به اینجا مراجعه کنید.

تخفیف دندانپزشکی

هوم همکارت

دندانپزشکی اقساطی برای مشترکان سازمانی و شرکتی :

مشترکان سازمانی همکارت ضمن بهره مندی از تخفیف دندانپزشکی می توانند از دندانپزشکی اقساطی استفاده کنند . برای اطلاع از نوع ضمانت و روش عقد قرارداد با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید . روش دریافت تسهیلات بسیار ساده است و تا 100 میلیون تومان به ازای هر نفر می توان از همکارت تسهیلات ایجاد کرد . ضمنا محدودیتی برای تعداد پرسنل و نوع قرارداد پرسنل با سازمان وجود ندارد .

دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکیتخفیف دندانپزشکی کرجکارت تخفیف چیستکارت تخفیف دندانپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *