درمان اقساطی با همکارت :

با توجه به هزینه های بالای درمان و نیاز به درمان اقساطی این خدمت جدید توسط همکارت ارائه شده است . در این خدمت امکان استفاده از دندانپزشکی اقساطی مثل خدمات جراحی اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، دندان اقساطی ، کامپوزیت اقساطی وجود دارد . از طرف دیگر ، بیمارستانی ، زیبایی و غیره خدمات درمان اقساطی از طرف همکارت ارائه شده است . در این طرح علاوه بر اینکه سازمان ها و شرکت می توانند خدمات بسیار ویژه اقساطی و با کارمزد بسیار پایین (4درصد) دریافت کنند ، افراد عادی هم می توانند از این خدمات استفاده کنند .

هوم همکارتدرمان اقساطی برای خدمات زیر قابل استفاده است:

  • دندانپزشکی اقساطی : شامل کلیه خدمات دندانپزشکی مثل ترمیم و انجام انوع جراحی .  ایمپلنت اقساطی ، خدمات زیبایی دندان مثل لمینت دندان اقساطی ، کامپوزیت دندان اقساطی
  • خدمات زیبایی اقساطی : شامل جراحی بینی و کاشت مو . جراحی لاغری مثل لیپوماتیک اقساطی و اسلیم معده . لیزر و ژل و بوتاکس
  • خدمات بیمارستانی : شامل هزینه بستری در بیمارستان ، هزینه انوع جراحی . هزینه زایمان اقساطی و سزارین اقساطی
  • خدمات مازاد برای مشترکان سازمانی : مشترکان سازمانی علاوه بر خدمات فوق می توانند با توجه به نوع قرارداد با بانک عامل ، از انوع مراکز گردشگری ، فروشگاهی (شامل فروشگاه زنجیره ای جانبو ) ، لوازم خانگی ، خدماتی ، آموزشی و تفریحی شامل 10000 مرکز سراسری استفاده کنند.

 

لازم به توضیح است مشترکان همکارت برای استفاده از این خدمات به غیر از هزینه های کارمزد تسهیلات ، هیچ هزینه دیگری لازم نیست پرداخت کنند. روش دریافت خدمات اقساطی برای دو گروه از مشترکان عادی و سازمانی به شرح زیر است .

درمان اقساطی همکارتخدمات اقساطی برای سازمان ها و شرکت ها و اتحادیه ها :

با توجه به قرارداد با بانک های عامل ، سازمان ها می توانند از تسهیلات بانکی تا 100 میلیون تومان برای پرسنل خود بهره مند شوند. کارمزد سالانه تسهیلات 4 درصد است و باز پرداخت آن تا 12 ماه است . در صورتی که یک شرکت یا سازمان بخواهد برای پرسنل خود تسهیلات بلند مدت تر ایجاد کند امکان ارائه تسهیلات با کارمزد 18 درصد ولی 36 ماهه وجود دارد .

چه سازمان هایی میتواند از تسهیلات درمان اقساطی استفاده کنند ؟

تمام شرکت ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی می توانند از تسهیلات فوق استفاده کنند . با توجه به نوع سازمان و دولتی یا غیر دولتی بودن آن نوع قرارداد و ضمانت از طرف بانک عنوان خواهد شد . سازمان های دولتی صرفا با قرارداد می توانند از تسهیلات درمان اقساطی استفاده کنند. شرکت های خصوصی فارغ از تعداد پرسنل هم میتوانند از خدمات استفاده کنند و با توجه به اعتبارسنجی که از طرف بانک انجام می شود احتمال دریافت ضمانت های ساده هم وجود دارد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید .

خرید همکارتزمان ارائه تسهیلات درمان اقساطی :

در صورت کامل بودن مدارک امکان ارائه تسهیلات ظرف مدت دو هفته ( با توجه به بانک عاملی که انتخاب می شود ) وجود دارد . کارشناسان شرکت تمام تلاش خود را برای ارائه سریع این خدمات انجام خواهند داد.

خدمات شاخص چیست ؟

با توجه به اینکه سازمان کدام بانک را انتخاب میکند ، نوع خدمات و گستره آن مشخص می شود . در نوع تسهیلات 6 ماهه علاوه بر مراکز  اقساط درمانی ، 10000 مرکز خرید در سراسر کشور شامل فروشگاه های زنجیره ای جانبو نیز وجود دارد .

خدمات اقساطی برای اشخاص عادی

افراد عادی هم می توانند از خدمات درمان اقساطی مثل دندانپزشکی اقساطی و یا جراحی بینی اقساطی استفاده کنند. در حالت های مختلف زیر مشترکان می توانند خدمات دریافت کنند . میزان تسهیلات و کارمزد آن با توجه به ضمانت هایی که می توانند مشترکان ارائه کنند متغیر است . در ساده ترین حالت مشترک با سفته می تواند درخواست تسهیلات کند . در این حالت کارمزد ماهانه 2.5 درصد است . چنانچه مشترک بتواند ضامن معتبر ارائه کند .

درمان اقساطی همکارتدرخواست تسهیلات با سفته :

مشترکان می توانند با سفته و یا چک (بدون ضامن) درخواست تسهیلات کنند . مدت باز پرداخت 12 ماه و کارمزد ماهانه آن 2.5 درصد است . با توجه به اینکه متقاضیان اعتبار سنجی می شوند، مشترک نباید اقساط معوق بانکی و یا چک برگشتی داشته باشد . مشترک ابتدا در سامانه ثبت نام کرده و سپس اعتبار سنجی می شود . این خدمت فقط در تهران ارائه می شود . محدودیتی برای انتخاب نوع خدمت اقساطی وجود ندارد . مشترک می تواند از این تسهیلات برای دندانپزشکی اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، لمینت اقساطی و یا کامپوزیت اقساطی استقاده کند . در صورتی که مشترک خدمات درمانی اقساطی زیبایی نیاز داشته باشد ، امکان استفاده از این تسهیلات وجود دارد . مشترک می تواند از این مبلغ تسهیلات در ابتدا 6 میلیون تومان است و پس از بازپرداخت می تواند درخواست تسهیلات جدید با سقف بالاتر داشته باشد. حداکثر تسهیلات در حال حاضر 14 میلیون تومان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید .

چطور از خدمات دندانپزشکی تخفیف بگیریم؟درخواست تسهیلات با ضامن :

چنانچه مشترکان همکارت امکان ارائه ضامن معتبر دارند می توانند از وام با کارمزد بسیار پایین استفاده کنند . کارمزد تسهیلات 4 درصد سالانه است و باز پرداخت اقساط 6 تا 12 ماه است . امکان استفاده از تسهیلات در انواع خدمات درمانی اقساطی وجود دارد . امکان استفاده از این تسهیلات در دندانپزشکی اقساطی ، لمینت دندان اقساطی ، کامپوزیت دندان اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، جراحی بینی اقساطی ، کاشت مو اقساطی و زایمان  سزارین اقساطی وجود دارد .  مشترکان می توانند درخواست 20 میلیون تومان تسهیلات دهند . تامین اعتبار این تسهیلات توسط بانک عامل انجام می شود .

درخواست تسهیلات با پروانه کسب :

در صورتیکه فرد دارای پروانه کسب است می تواند از تسهیلات با کارمزد پایین استفاده کند . این تسهیلات با کارمزد 4 درصد سالانه توسط بانک عامل ارائه می شود . بازپرداخت اقساط 6 تا 12 ماه است. امکان استفاده از کل خدمات درمان اقساطی و نیز خدمات مازاد مثل خرید لوازم خانگی اقساطی و گردشگری اقساطی و سایر موارد وجود دارد. حداکثر تسهیلات 20 میلیون تومان است . امکان درخواست تسهیلات به دفعات وجود دارد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید .

 

دندانپزشکی

ارتودنسی اقساطی در اصفهانایمپلنت اقساطی در کرجدندانپزشکی اقساطی در قزوینکارت تخفیف دندانپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *