دندانپزشکی اقساطی با کارت اعتباری همکارت

طرح همکارت انفرادی

آیا می دانستید که میتوانید خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی دریافت کنید؟

در مراکز طرف قرار داد همکارت، خدمات دندانپزشکی به صورت اقساطی ارائه می شود و افرادی که امکان پرداخت یکجای درمان دندان را ندارند یا کسانی که می خواهند از بهترین پزشکان بهره مند باشند، از آن استفاده کنند. (در صورتی می توانند از شرایط اقساطی آن بهره مند شوند که همکارت را دارا باشند.) در ادامه در مورد چرایی استفاده از کارت اعتباری برای دندانپزشکی اقساطی خواهیم گفت.

جهت مشاوره رایگان از طریق لینک زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به سرعت سوالات شما را پاسخ دهند.

مشاوره رایگان

چرا باید از دندانپزشکی اقساطی استفاده کرد؟

اگر از شما بپرسیم که بزرگترین دلیل عدم مراجعه به دندانپزشک چیست، احتمالا جواب یکی یا هر دو مورد زیر است:

۱. ترس از اینکه دندانپزشک ماهر نباشد و کار او مناسب نباشد

۲. هزینه های سنگین درمان و دندانپزشکی

واقعیت آن است که هر کدام از این موارد می تواند باعث آن شود که هر فرد تمایلش را نسبت به رفتن به دندانپزشکی از دست بدهد. اما کارت اعتباری انفرادی همکارت به کمک ما آماده تا هر دو ترس شما را به بهترین شکل از بین ببرد.

حال باید ببینیم که کارت اعتباری انفرادی همکارت برای دندانپزشکی اقساطی چه برنامه ای دارد که بتوانیم با اطمینان خاطر از آن استفاده کنیم.

روش انتخاب کلینیک های دندانپزشکی اقساطی

پیش از هر چیز باید بدانید که همکارت در راستای ارائه بهترین خدمات تمرکز خود را بر روی کیفیت مراکز منتخب خود گذاشته و کمیت اولویت دوم مجموعه است. مراکز منتخب همکارت (مخصوصا مراکز درمان و دندانپزشکی اقساطی) در دو مرحله و بعد به صورت ماهانه بازرسی و بررسی خواهند شد.

در مرحله اول بررسی به عنوان مشتری و نحوه برخورد پرسنل و پزشکان بازرسی و امتیازسنجی می شود. در صورت تایید اولیه همکارت استانداردهای بهداشتی و سازمانی خود را با کلینیک درمان یا دندانپزشکی اقساطی بیان می کند.

بعد از توافقات اولیه و گرفتن نمره قبولی توسط کارشناسان همکارت، در مرحله دوم و به صورت سرزده بازرسی نهایی انجام خواهد شد و در صورت تایید گواهینامه همکارت به کلینیک درمانی یا دندانپزشکی اقساطی منتخب اهدا خواهد شد.

بعد از آن به صورت ماهانه و ارسال پرسشنامه به مشترکین کارت اعتباری همکارت عملکرد کلینیک درمانی یا دندانپزشکی اقساطی منتخب بررسی خواهد شد و نمره ای به آن ها اعطا خواهد شد.

کاهش هزینه ها با دندانپزشکی اقساطی

هزینه های سنگین درمان مخصوصا دندانپزشکی شاید شایع ترین دلیل آن باشد که ما درمان را پیگیری نکرده و به سرانجام نمی رسانیم. این امر بیشتر در حوزه دهان و دندان رخ می دهد که برخی تا هنگامی که دندانشان درد نگرفته باشد به پزشک مراجعه نمی کنند و بعد از ترمیم دندان و از بین بردن درد به دنبال ادامه و تکمیل درمان خود نمی روند.

کارت اعتباری انفرادی همکارت این امکان را فراهم کرده که بدون مراجعه به بانک، بدون نیاز به ضامن، در کمترین زمان ممکن و تا سقف سی میلیون تومان اعتبار درمان دریافت کنند.

مراحل دریافت کارت اعتباری همکارت برای دندانپزشکی اقساطی

 

برای پرداخت خدمات دندانپزشکی به صورت اقساطی، ابتدا باید به سایت همکارت مراجعه کنید. در ابتدا باید یک پروفایل مانند شکل زیر برای خود ایجاد کنید.

 

ایمپلنت اقساطی

برای ساخت پروفایل :

ابتدا از شما یک شماره موبایل می خواهد.

یک رمز عبور  حداقل ۷ رقمی به دلخواه بنوسید.

دندانپزشکی اقساطی

 

با کلیک کردن بر روی گزینه ادامه کدی به شماره موبایل شما پیامک می شود که کد را مطابق شکل وارد می کنید و سپس بر روی دکمه تایید کد کلیک می کنید.

کارت تخفیف

بعد از فرآیند ساخت پروفایل به بخش فروشگاه ها رفته و در قسمت سرچ نام الماس کارت را جستجو می کنید یا به دسته تخصصی ها رفته و گزینه الماس کارت را پیدا می کنید.

بیمه دندانپزشکی

پس از اینکه گزینه الماس کارت را انتاب کردید صفحه ای مانند تصویر برایتان باز می شود و در قسمت سمت راست مبلغی که می خواهید را در خواست دهید و در سمت چپ گزینه ضمانت با چک یا سفته را انتخاب کنید پایین آن مدت زمان  پرداخت اقساط خود را که بین ۳ الی ۱۲ ماه است را انتخاب کنید.

نکته ای که وجود دارد اینست که اگر در پرداخت اقساط خود، تاخیر داشته باشید، از طریق پیامک یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد، همچنین در هنگام تاخیر از شما جریمه ای دریافت نمی شود و  در ازای آن از نمره اعتبار شما کاسته می شود.

ایمپلنت اقساطی

بعد از طی این مراحا مدارک خود را میتوانید بارگزاری کنید. این مدارک زمانی که اولین ثبت نام خود را انجام داده اید مورد نیاز است و برای درخواست بعدی نیازی به ارسال مجدد مدارک نمی باشد.

در صورت ارائه چک با ضمانت برای درخواست جدید، نیاز به روز رسانی مدارک می باشد.

دریافت اعتبار با سفته یا چک:

یعد از درخواست اعتبار و کامل کردن مدارک خود، اطلاعات شما مورد بررسی قرار می گیرد و اگر اطلاعات شما مورد تایید قرار گرفت، به آدرس شما ماموری برای امضا قرار داد فرستاده می شود، باید شما اصل مدارک را برای بررسی به مامور بدهید، باید اصل چک و اصل گردش حساب به مامور داده شود.

پس از آنکه چک شما توسط کارشناسان مورد تایید قرار گرفت کد اعتبار شما در پروفایل شما قرا می گیرد، باید به این نکته توجه داشته باشید ، برای پرداخت قسط اول  کارشناسان با شما تماس می گیرند و شما قبل از تماس کارشناسان نیاید قسط خود را پرداخت کنید.

اگر شما بخواهید با سفته  درخواست وام  اقساط کنید،نیازی نیست که شما سفته تهیه کنید، خود لندو برای شما سفته را تهیه می کند و فقط شما هزینه آن را پرداخت می کنید، سپس لندو قرارا داد و سفته را با به صورت کامل شده با پیک برای امضا برای شما ارسال می کند.

پس از دریافت کد اعتبار یا تخفیف می توانید به مراکز طرف قرار داد همکارت مراجعه کنید و درمان خود را به صورت اقساطی پرداخت کند، مثلا اگر فردی اعتبار آن ۱۵ ملیون باشد  میتواند تا سقف ۱۵ میلیون به مراکز طرف قرار داد مراجعه کند و تا ۱۵ میلیون درمان خود را انجام دهد و د پولی به مراکز پرداخت نمی کند و  به جای بیمار ما کارت می کشیم.

و در صورتی که بیمار هزینه  درمانش ۷ تومان شود و دیگر درمانی نداشته باشد میتواند مابقی پول خود را پس بگیرد.

چه مدارکی برای ثبت درخواست با ضمانت چک مورد نیاز  است:

 • عکس از صفحه اول و صفحه توضیحات شناسامه
 • عکس از کارت ملی پشت و رو
 • عکس از صفحه اول و صفحه توضیحات شناسامه
 • پرینت گردش حساب ۳ ماه آخر با مهر و اضا شعبه (صحه اول و دوم)
 • پرینت سه ماه آخر از حساب پشتیبان شما در صورت کم بود مبلغ گردش حساب جاری
 • پرینت سه ماهه گردش حساب جاری (حداقل ۵ صفحه)

نکاتی که باید به آن توجه کنید:

برای دریافت اعتبار برای دندانپزشکی اقساطی باید به چند نکته توجه کنید:

 • کارت ملی باید حتما باید جدید باشد یا رسید تعویض داشته باشد.
 • هزینه پرداخت اعتبار سنجی برعهده شماست و قیمت آن ۱۰.۰۰۰تومان است.
 • چک به نام خود شما و صیادی باشد.
 • در صورت استفاده از چک با ضمانت، در پروفایل شخصی خود عکس از چک زا بارگذاری کنید و همراه با قرار دارد امضا شده اصل آن به مامور ارسال، تحویل تحویل دهید.
 • مبلغ چک باید ۱۲۰ درصد اصل و فرع مبلغ وام باشد.
 • در صورتی که چک برگشتی یا وام معوقه داشته باشید، در خواست اعتبار سنجی لغو خواهد شد.

 

 

طرح شماره ۲

دندانپزشکی اقساطی همکارت خدمتی نوین و بسیار ویژه برای شماست. شما که نیازتان از بیمه دندانپزشکی برآورده نشده و دوست دارید بهترینها را داشته باشید.

۱-دندانپزشکی اقساطی چیست؟

دندانپزشکی اقساطی خدمت نوین همکارت است. پرداخت برخی هزینه های درمانی و خرید کالا به صورت یکجا برای بسیاری از افراد بسیار سخت است. دندانپزشکی اقساطی و پرداخت هزینه آن به بصورت قسطی راه حل مناسبی برای این افراد است.

برای کارمندی که حقوق ماهانه سه یا چهار میلیون تومان است پرداخت این هزینه ها بسیار سخت و در حالاتی غیر ممکن می شود. این خدمات در بهترین  دندان پزشکی های تهران و ایران برای شما ارائه شده است. با این طرح شما هزینه ایمپلنت و هزینه اردوتدنسی را می توانید به صورت قسطی پرداخت کنید.

۲-دندان پزشکی اقساطی برای چه افرادی مناسب است؟

در سازمان ها، شرکت ها و گروه هایی که دوست دارند برای پرسنل خود رفاه ایجاد کنند، طرح دندان پزشکی قسطی قابل ارائه است. مدیران سازمان های دولتی و غیر دولتی، کارخانه ها، شرکت ها در صورت تمایل می توانند این طرح را درخواست کنند. کافی است برای استفاده از بهترین دکتر های دندانپزشک تهران و ایران این طرح را از همکارت دریافت کنید. شما علاوه بر این خدمت می توانید از بهترین کارت تخفیف ، یعنی همکارت استفاده کنید.

برای ایجاد طرح اقساطی باید بخش مالی سازمان، فقط یک بار تعهدات طرح یعنی بازپرداخت اقساط پرسنل را بر عهده بگیرند.

۳-چه تعهدی لازم است؟

تعهدی که برای طرح مورد نیاز است، تعهدات بسیار معمول می باشد. تعهد بازپرداخت توسط ذیحسابی سازمان و یا ضمانت نامه بانکی برای کل اعضا و در یک فقره قابل قبول می باشد. کافی است برای استفاده از طرح دندان پزشکی قسطی تعهد بازپرداخت از راهی که شما پیشنهاد میکنید انجام شود. شرکت الماس کارت ایرانیان آماده است پیشنهادات شما را دریافت کند.

شرکت های خصوصی کوچک هم می توانند از این طرح برای پرسنل خود از طرح دندانپزشکی قسطی استفاده کنند. بهترین پزشکان دندان ایران آماده خدمت رسانی به شما هستند. کارشناسان شرکت به شما راهنمایی میکنند.

۴-طرح شامل چه بخش هایی است؟

در فاز نخست در بخش درمان دندانپزشکی و زیبایی شامل طرح بوده و در فازهای بعد بخش های دیگر اطلاع رسانی میشود.

در بخش کالا، لوازم خانگی و لوازم الکتریکی مثل موبایل شامل این طرح می شوند.

۵-سود اقساط چقدر است؟

کارمزد طرح فقط ۴ درصد سالیانه می باشد و شخص مشترک صرفاً این درصد را پرداخت می کند. بازپرداخت اقساط ده ماهه می باشد.

لازم به ذکر است در طرح اقساطی تخفیف وجود ندارد ولی بهترین جایگزین بیمه دندانپزشکی می باشد.

 

دندانپزشکی

تخفیف دندانپزشکیدندانپزشکیدندانپزشکی اقساطیهمکارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *